Turňa nad Bodvou - 1.FC Tatran Prešov "B" 2:1 (2:0)

Góly: Pelegrín, Rusinko - Gumán (11m)
ŽK:Varga - Novák, Pribula
rozhodoval: Ször
Návšteva: 400 divákov

Turňa - Cementári využili domáce stretnutie na zisk troch bodov. V prvom polčase mali domáci optickú prevahu a v 29. min. po priamom voľnom kope Pelegrin hlavou prehodil brankára Trančíka. V 31. min. po chybe prešovskej obrany vnikol do šestnástky Rusinko a vsietil druhý gól domácich. Aj 2. polčas začali domáci tlakom a v 54. min. priamy voľný kop Rusinka brankár hostí s námahou vyrazil na rohový kop. Potom prevzali réžiu hry hráči Prešova, boli pohyblivejší a lepšie kombinovali. V 65. min. faulovali domáci hráči v pokutovom území hráča hostí a odpískaný pokutový kop premenil Guman, čím upravil stav stretnutia na 2:1. V závere stretnutia vrhli hostia všetky sily do útoku v snahe získať aspoň bod, ale domáci už tento stav udržali. 400 divákov videlo v Turni kvalitné strebnutie, vhodné prívlastku treťoligové, keď obidve mužstvá produkovali výborný futbal.

TURŇA: Rebej - Szabo, Péter, Erdélyi, Pelegrín, Iván, Šoltés (75. Veverica), Zatroch (70. Valdemar Viszlai), Varga, Ballók, Fifík, Rusinko.

PREŠOV "B": Trančík - Kipikaša (70. Vrbovský), Džubák, Novák, Dzuríček (60. Haničák), Pribula, Gumán, Zlatohlavý, Javorek (46. Cicman), Belejík, Gálik.