1.FC Tatran Prešov "B" - Spišská Nová Ves 0:4 (0:2)

Góly: 16. a 23. Luka, 69. Samoľ, 90.+ Melnyk
ŽK: Biroš - Melnyk
rozhodoval: Čiták
Návšteva: 100 divákov

Nečakane vysoko (4:0) vyhralo mužstvo Spišskej Novej Vsi v Prešove nad rezervou Tatrana. V treťoligovom zápase solídnej úrovne dominovali Spišiaci, ktorí chladnokrvne využívali svoje rýchle kontry.

Dva góly zaznamenal Luka, ďalšie pridali Samoľ a Melnyk. Tréner hosťujúceho mužstva Alexander Nagy mohol byť s hrou svojich zverencov maximálne spokojný. Veď získali mimoriadne cenné tri body, ktorých hodnota ešte môže stúpnuť v záverečných bojoch o postup do II. ligy.

Korzár: Hostia po svojej výhre rozhodli, už v prvom polčase. V 16. min. po peknej útočnej akcii otvoril skóre zápasu Luka. Ten istý hráč skóroval aj o 7 minút neskôr. Prešovčania nevedeli nájsť recept na umnú defenzívu a taktický výkon mužstva Spišskej Novej Vsi. V niektorých fázach zápasu, mali aj viac z hry, ale v útoku sa im vôbec nedarilo a na pevných nohách nestála ani obrana. V 52 minúte brankár hostí zlikvidoval príležitosť Haničákovi, potom sa však opäť presadil hosťujúci celok - jeho tretí gól zaznamenal Samoľ a výhru Spišskej Novej Vsi v nadstavenom čase spečatil Melnyk.

1.FC TATRAN "B": Stefanovič - Bezák (42. Biroš), Džubák (66. Magáč), Baka, Dzuríček - Čertík, Kovalík, Zlatohlavý, Vozár (46. Haničák) - Pribula Katona

Spišská: Tököly - Kovalčík, Janečka, Sedláček, Ovšianik - Hamráček, Sirko, Melnýk, Kandráč (86. Melníčuk) - Samoľ (75. Hudáček), Luka (46. Viboh).