21. kolo

V. Lapáš - Prešov 2:0 (0:0)

V prvom polčase sa hral zaujímavý futbal a o vzruch sa postaral už v 7. min. Mackov priamy kop, ktorý Ondrejička vyrazil. Gólman
domácich perfektne zakročil aj pri Viazankovej tutovke a na druhej strane dvakrát neúspešne strieľal Hrnčár. Hlavičke Iliča chýbala razancia a Dobiáš desať minút pred koncom napol iba bočnú sieť. Góly prišli až v samom závere, odrazenú strelu dorážal do odkrytej brány Dobiáš a o dve minúty neskôr našiel presný Iličov center Hejčíka, ktorý stanovil na konečných 2:0.

Góly: 85. Dobiáš, 87. Hejčík,
ŽK: Kytka, Macko (V. Lapaš),
Pred 480 divákmi rozhodoval Pavlík.

Veľký Lapáš: Ondrejička - Mráz, Kriško, Farkaš (65. Rob. Hejčík), Čvirik - Kuťka (46. Dobiáš), Kytka,Hrnčák, Ilič - Nemec (57. Pčola), Rich, Hejčík.

Prešov: Štefanovič - Piter -Bučko, Zlatohlavý, Kovalík, Dzuríček - Tomko, Hanko, Macko (87. Jaworek), Viazanko - Pandurevič, Pagor (69. Šamo).