Stará Ľubovňa - 1.FC Tatran Prešov "B" 4:1 (1:1)
Góly: 12., 70., 84. Pagor, 63. Renčko - 20. Cicman
ŽK: Pavlišin - Džubák, Haničák
rozhodoval: Kožej
Návšteva: 650 divákov

Domáci začali od úvodných minút útočne, ale hostia svojou pohyblivosťou včas narúšali ich snaženie a tým sa nedostali do výrazného zakončenia. V 12. min. po chybnej rozohrávke hostí Hricov vysunul Pagora a ten presne zakončil popri brankárovi. Hosťom sa podarilo vyrovnať v 20. min. Cicmanom, keď domáci v útočnej akcii stratili loptu, a nedokázali prerušiť rýchly brejk Prešovčanov. Iniciatívnejší v zakončovaní boli po zmene strán domáci, ktorí Talianovu bránu nebezpečne ohrozili dvakrát Pagorom. Streliť gól sa im podarilo v 63. min. keď center Solotruka zúročil hlavou Renčko. O niekoľko minút im vyšla kolmá akcia, pri ktorej zrode bol Solotruk, ktorý presnou kolmou prihrávkou vysunul Markoviča a jeho následný center Pagor hlavou usmernil za chrbát brankára. Hostia po treťom góle poľavili na výkone, čo bola voda na mlyn pre domácich. Presne zahraný opakovaný roh Solotruka v 84. min. znovu hlavou zakončoval Pagor a zvýšil na konečných 4:1. KORZÁR

St. Ľubovňa: Vaško - Hricov, J. Čarnota, Majný, Boguský - Pagor, Kupec (86. Čomič), Kolcun (46. Markovič), Renčko (81. Puhák) - Pavlišin, Solotruk

PREŠOV "B": Talian - Džubák, Helbich, Novák, Gálik - Pribula, Guman, Zlatohlavý, Belejík (46. Haničák) - Šamo, Cicman