1.FC Tatran Prešov "B" - FK Drustav Svidník 10:0 (4:0)

Góly: 19., 30. a 39. Červenec, 53. a 56. (z 11 m) Guman, 32. Piter-Bučko, 47. Šamo, 49. Cicman, 72. Novák, 87. Helbich
ŽK: bez kariet
rozhodovali: Ivanov
Návšteva: 100 divákov

Prešov - Výsledok hovorí jasnou rečou. V úvodných minútach sa hostia ešte držali nad vodou. V 19. min. im však po prvýkrát unikol domáci útočník Červenec a otvoril skóre. To ešte netušil, že začal kanonádu prešovskej rezervy. Po polhodine hry zvyšoval na 2:0, o dve minúty stopér Piter-Bučko vsietil tretí gól. Čistý hetrik sa síce nekonal ale štvrtý gól z kopačky Červenca bol jasným dôkazom domácej prevahy. Tá pokračovala aj po zmene strán. Prešovskí futbalisti mali dobrú mušku. Šamo s Cicmanom po pekných akciách pokračovali v streleckom koncerte. Dve Gumanove akcie, jeden pokus z pokutového kopu a strela do šibenice zvyšovali vedenie. V 72. min. hlavou Novák pridal deviaty gól a tri minúty pred koncom Helbich pečatil dvojcifernú výhru prešovskej rezervy. Desať gólov v sieti je veľa i na horskú, tobôž tretiu ligu!

PREŠOV "B": Trančík - Piter-Bučko, Džubák, Gomoľa, Gálik (58. Kolivoška) - Cicman, Novák, Helbich, Guman - Šamo (65. Haničák), Červenec

Svidník: Vaňko - Miženko, Marián Paňko ml. (78. Kurilec), Druga, Bučko - Bednár, Výravec, Marián Paňko st., Kaleja (82. Štefánik) - Hirka (87. Kokinda), Karala