Slavoj Trebišov 0:2 1.FC Tatran Prešov "B"

Góly: 70. Baran, 82. Guman
ŽK: Jenei - Vrbovský, Džubák
rozhodovali: Kuspan
Návšteva: 300 divákov

Trebišov - Herná kríza Trebišovčanov sa vystupňovala prehrou s rezervou Prešova na vlastnom trávniku. Slavoj trpí na nepremieňanie gólových šancí, z čoho potom pramení nervozita v ďalšom priebehu zápasu. Gól na kopačke mal už v 14. min. Novák, no z výhodnej pozície nepochopiteľne prestrelil bránu Taliana. V 27. min. po rohovom kope Capíka zle trafil loptu v pokutovom území Černej. Po pol hodine hry vyškriabal spod šibenice priamy kop Nováka brankár Prešova Talian a o dve minúty neskôr zahodil stopercentnú príležitosť stopér domácich Černej, ktorý zblízka nastrelil len brankára hostí. Vrchol streleckej nemohúcnosti Trebišova prišiel 3 minúty pred prestávkou, kedy najprv Gašpar po peknom prieniku nastrelil svojho spoluhráča a vzápätí Capík netrafil odrazenú loptu. Šarišania vytrestali domácich po zmene strán, kedy prevzali iniciatívu a v 70. min. po centri Šama prekonal Poľackého Baran - 0:1. V 82. min. "vycvičil" štyroch hráčov Slavoja stredopoliar Šamo a Guman peknou strelou spečatil víťazstvo hostí - 2:0. Domáci v závere úplne rezignovali a dovoľovali Prešovčanom zakončovať z každej pozície.

Trebišov: - Capko, Timko, Černej, Urban (46. Borčík) - Gašpar (73. Nagy), Kakaščík, Jenei (60. Ruskovský), Miko - Novák, Capík

PREŠOV "B": Talian - Magač, Gomoľa (66. Vrbovský), Džubák, Kipikaša - Haničák, Guman, Dzuríček (40. Baran), Kolivoška (79. Kundrík), Šamo - Cicman.