1.FC Tatran Prešov "B" - MFK Slovan Giraltovce 3:0 (0:0)

Góly: 58. a 83. Cicman, 88. Vrbovský
ŽK: Dzuriček
rozhodovali: Eperješi
Návšteva: 130 divákov

Rezerva 1. FC Tatran uspokojila len výsledkom. V 1. polčase bolo málo pekných futbalových momentov. Viac z hry mali síce domáci, ale prekonať dobre organizovanú defenzívu hostí sa im nepodarilo. Tatranci nevyužívali krídelné priestory, ale usilovali sa presadiť sa cez zhustený stred Giraltoviec. Za zmienku stojí len Gumanov pokus v 14. min. zo štandardnej situácie, ktorý brankár hostí zlikvidoval. V 2. polčase to už bola zo strany Prešova iná káva. Zverenci trénera Jozefa Fabiana preskupili formácie, hrali systémom 3 - 4 - 3 a hlavne sa zlepšili v útočnej hre, čo sa prejavilo aj v streleckej úspešnosti. V 58. min. po rohovom kope skóroval Cicman, v 83. min. Cicman po akcii Pribulu pridal druhý gól - to však v bránke hostí bol už hráč Rozkoš, ktorý vystriedal zraneného brankára Štefaníka. Výhru rezervy 1. FC Tatran v 88. min. spečatil Vrbovský.

PREŠOV "B": Talian - Magáč, Zlatohlavý (51. Vrbovský), Novák, Dzuríček (85. Kipikaša) - Guman, Volf, Šamo, Pribula - Belejík (81. Vozár), Cicman.

GIRALTOVCE: Štefaník (66. Rozkoš) - Varga (66. Hudák), Živčák, Mitaľ, E. Partila - Uhrín, Galík, P. Partila, Hvišč (80. Cigán) - Vojta, Eliáš.