Slovan Duslo Šaľa - 1.FC Tatran Prešov 0:1 (0:1)

Gól: 2. Najman - 33. a 62. Papaj
ŽK: 33. Lancz, 60. Vojtíšek - 30. P. Kobylík
Rozhodovali: Valášek - Henrich, Jankovič
Návšteva: 712 divákov

Domáci v úvode prekvapili čerstvého Corgoňligistu. Najman už v 2. min trafil do siete. V prvej dvadsaťminútovke mali Šaľania ďalšie štyri sľubné gólové príležitosti, ktoré však nepremenili. Po polhodine hostia nečakane vyrovnali, Papaj z 35 m prekvapil brankára Dusla. Po prestávke sa Prešovčania prebudili a po obrovskej chybe Vyskoča opäť Papaj zblízka rozhodol o výhre Tatrana.

KORZAR
Chemici boli voči istému corgoňligistovi štedrí: Kapitán Lancz ich obdaroval veľkou kyticou, diváci potleskom a Najman už v 2. min aj gólom, keď lobom prekonal brankára Prešova, ktorý predtým vyrazil strelu Vencela. O chvíľu gólovú šancu Šafranka zneškodnil Anda. Vencel, Najman ani Lalák potom šťastie v koncovke nemali alebo ich vychytal Talian. V 34. min domáca obrana i brankár podcenili rozohratie priameho kopu a Papaj z dobrých 30 m prudko rozvlnil sieť 1:1. Do polčasu mohol Šajbidor skóre otočiť, ale tesne minul. Po obrátke Vencel prienik nezakončil a tvrdú strelu Harvilka brankár vyrazil. V 63. min Papaj využil chybu v rozohrávke a zo 6 m prestrelil Andu 2:1. Prevaha hostí vyústila iba do strely Zahradníka. V závere mohol po chybe Taliana vyrovnať Vencel, ale za brankára zaskočila obrana, Dékányho hlavičku a strelu Vencela zo 7 m však už kryl. Hostia si odviezli body zo stretnutia, v ktorom neboli lepší.

Šaľa: Anda - Mikla, Vojtíšek, Mart. Vyskoč, Harvilko (79. Dékány) - F. Šajbidor, O. Lancz, Lalák, Čirik - Najman (64. Simonides), L. Vencel

1.FC TATRAN: Talian - Čep, Cleber Luis (46. Josl), M. Baran, Pribula - Papaj (66. Krohmer), Kobylík, J. Prekop, E. Takáč, Šafranko (84. Baka) - Zahradník