MFK Košice "B" - 1.FC Tatran Prešov 0:1 (0:0)

Gól: 77. Záhraník
ŽK: 72. Lišivka - 48. Piter-Bučko, 71. Josl
Rozhodovali: J. Pavlík - Slyško, Bóllo
Návšteva: 1150 divákov

Šláger kola druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže mal dobrú úroveň. Na ihrisku bolo dosť vzruchu i niekoľko sľubných šancí. O víťazstve lídra tabuľky napokon rozhodol necelých 14 minút pred koncom pohotovou strelou Zahradník.

PIS.SK
Hráči Tatrana Prešov aj naďalej kráčajú prvoligovou futbalovou súťažou bez zaváhania, keď v dnešnom zápase 11. kola zvíťazili nad druhým celkom tabuľky – rezervou Košíc na jej ihrisku 1:0 (0:0).

Šláger kola, v ktorom sa stretli v súčasnosti najlepšie tímy 1. ligy, svojou úrovňou nesklamal. V obojstranne kvalitnom súboji, v ktorom nebola núdza o sľubné gólové príležitosti, rozhodol o víťazstve lídra tabuľky a jeho ďalšom predĺžení svojej série neporaziteľnosti už na 24 ligových zápasov v 77. minúte pohotovou strelou Zahradník. Tatran tak po tretine súťaže jednonačne tróni na vedúcej priečke tabuľky, keď pred stále druhými Košicami má už jedenásťbodový náskok. Najbližšie sa Prešovčania predstavia na budúcu nedeľu (od 10.30 hod. ) v Michalovciach. Práve na ihrisku tohoto súpera pritom zelenobieli okúsili nateraz poslednú ligovú prehru v súťaži.