LAFC Lučenec - 1.FC Tatran Prešov - 0:4 (0:2)

Góly: 5. Belejik, 36. Kaplan, 60. Belejik, 87. Prekop
ŽK: 27. Csányi, 35. Drugda, 35. Domík - 19. Kobylík
Rozhodovali: Kružliak - Bóllo, Jankovič
Návšteva: 950 divákov

SITA
Hostia mali vynikajúci úvod a už v 5. min sa ujali vedenia zásluhou Belejíka. V 36. min Kaplanov gól zaváňajúci postavením mimo hry celkom rozleptal koncepciu futbalistov LAFC. Druhý polčas bol úplne v réžii Prešovčanov, ktorí pridali ďalšie dva góly a uštedrili Lučencu prvú vysokú prehru na domácej pôde.

KORZÁR
Domácich tretia prehra za sebou asi najviac bolela. Proti výborne hrajúcemu Prešovu si ani "nepípli" a pred vlastným publikom po výprasku 4:0, museli vypiť kalich horkosti až do dna. Hostia začali stretnutie veľmi aktívne. V druhej minúte Kaplánova prízemná strela tesne minula bránu Michalíka a už v 5. min. svietilo na ukazovateli skóre - 0:1, po prieniku Belejíka, ktotrý obstrelil Michalíka. Aktívne hrajúci hostia mali ďalšiu veľkú šancu v 11. min., no Prekopovu delovku, Michalík bravúrne vyrazil na rohový kop. Domáci až v 17. min. prvý raz ohrozili bránu Bundu, ale Szegediho strela šla nad. V 24. min. Rohovský namieril presnejšie, avšak aj jeho strela minula prvý roh, bránky hostí. V 36. min. udreli hostia druhý raz, k lopte sa dostal Kaplan, ktorému postranný rozhodca neodmával evidentné postavenie mimo hry a Michalík po druhý raz kapituloval. Domáci sa ani v druhom polčase vôbec nedarilo, viazla prihrávka a cez rýchlonohých hostí sa nedokázali presadiť. V 70. min. Belejík svojim druhým gólom poistil vedenie Tatrana. V 79.min. striedajúcemu Krajňákovi, Buchta chytil gólovu hlavičku. Záverečné minúty patrili hosťom, ktorí v 87. min. Prekopovým gólom dali konečnú bodku za stretnutím - 0:4.

Lučenec: Michalík - Csányi, Mihálik, Staško (46. Lavrík), Domík - Viskup (46. Krajňák), Ádám, Drugda (66. Foltán), Chalupka - Rohovský, Szegedi

1.FC TATRAN: Buchta - Staš, J. Novák, Zlatohlavý, Josl - D. Leško, Prekop, Kobylík (89. Baran), Šafranko - Kaplan, Belejík (71. Záhradník)