N. Myšľa - 1.FC Tatran Prešov "B" 0:3 (0:2)

Góly: 15. Tomko, 44. Gumán (11 m), 58. Pribula
ŽK: Jurek - Gumán
rozhodoval: Hepka
Návšteva: 100 divákov

Stretnutie sa začalo za pekného slnečného počasia. Prvých desať minút sa hralo obojstranne veľmi rýchlo bez strel na bránu. V 14. min. hostia zahrávali rohový kop, ale bez úspechu. V zapätí po ďalšom útoku v 15. min. prekvapili domácich peknou akciou a ujali sa vedenia 0:1. V nasledujúcich minútach hry domáci vážnejšie neohrozili bránu hostí, hralo sa iba medzi šestnástkami. V 40. min. hostia zahrávali priamy kop z hranice pokutového územia, ale loptu poslali vysoko nad. Minútu pred ukončením polčasu rozhodca proti domácim nariadil prísny pokutový kop z ktorého hostia zvýšili na 0:2. V 50. min. hostia pohrozili prudkou strelou, ktorý bravúrne kryl domáci gólman. V 58. min. hostia zvyšujú na 0:3. Domáci sa aj za takého stavu nevzdávali, ale ich úsilie stroskotalo na obrane hostí. Strely končili mimo brány. Domáci bojovali do konca zápasu, ale ich úsiliu neprialo šťastie.

N. Myšľa: Hufnágel - Surgent, Gorej, Jurek, Köver - Chytava, Capko (70. Harda), Kalmár (46. Bajusz), Korinek - Bálint

TATRAN "B": Talian - Josl, Šimko, Haničák, Baka - Horný, Gumán, Zlatohlavý, Čertík - Šamo, Tomko